Projekt bungalovu O103
Projekt bungalovu O103

Projekt rodinného domu O103

úvod     pôdorys    info
Kompaktný a úsporný 4-izbový bungalov
Úsporný ale pritom premyslený domček, aby sa využil každý centimeter na maximum. O dostatok úložných priestorov sa starajú zabudované skrine a odkladací priestor v podkroví.
Dispozícia
Kompaktný energeticky úsporný projekt domu O103 je vhodný pre 4-člennú rodinu. Denná časť domu je orientovaná do záhrady - nachádza sa tu obývačka a kuchyňa so špajzou. Krb je umiestnený v takej polohe medzi obývacou izbou a kuchyňou, aby bol viditeľný od jedálenského stola aj z pohovky. Medzi jedálenským stolom a obývačkou je dostatok priestoru aj v prípade rozloženia stolu na oslavu. Terasa je prístupná oknom medzi kuchyňou a obývačkou. V nočnej časti domu sa nachádzajú 3 spálne s kúpeľňou. Mierne väčšia je manželská spálňa, ktorá sa nachádza medzi detskou izbou a obývačkou. Samotné detské izby majú rovnakú veľkosť. Zádverie domu poskytuje pomerne aj praktický odkladací priestor vo forme vstavanej skrine, kde uvažujeme aj s výklenkom na sedenie. Miestnosť WC je spojená s technickou miestnosťou, kde uvažujeme s tepelným čerpadlom alebo kotlom a práčkou.

Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pórobetónových tvárnic, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo. Krov je väzníkový a nachádza sa v ňom odkladací priestor na sezónne veci. Vykurovanie je podlahové.
Tento bungalov má nízku spotrebu energie na vykurovanie, má optimalizované stavebné konštrukcie a je jednoduchý na výstavbu.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou jemne hnedej omietky s drevenými oknami.
Strešná krytina je navrhnutá betónová - hnedo-červenej farby, okná sú drevené v svetlo hnedej farbe.

Pôdorys

Pokiaľ by ste mali záujem o úpravu pôdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientačné ceny zmien v projekte nájdete v našom cenníku doplnkových služieb.
Zrkadlená verzia domu je zahrnutá v cene projektu.
Projekt domu O103 - Pôdorys
Projekt domu O103 - Pôdorys - Zrkadlený
Zobrazený je zrkadlený pôdorys
Zobrazený je nezrkadlený pôdorys

Základné údaje

Úžitková plocha
103,17 m2
Zastavaná plocha
129,41 m2
Maximálna výška strechy
6 005 mm
Sklon strechy
25°
Počet izieb
4
Vonkajšie rozmery
10,4 m x 12,4 m
Energetická trieda
A0
128 000 €
1 200 €
Nezáväzná predbežná objednávka

Stiahnite si viac informácií

Ku každému zakúpenému projektu rodinného domu ponúkame projekt osadenia domu na pozemok ako aj projekty všetkých potrebných prípojok za zvýhodnenú cenu.
Pre podrobnejšie informácie si prosím pozrite náš cenník doplnkových služieb
Stiahnite si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu O103 - Základné informácie
Stiahnite si pôdorys
Projekt rodinného domu O103 - Pôdorys

2D pohľady

EN  SK
Radi by ste sa dozvedeli viac informácií? Napíšte nám na Facebooku alebo nám pošlite email na adresu uvedenú nižšie, prípadne nám zavolajte na uvedené telefónne číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.sk, tel.:  +421 (0)948 801 020