Inžiniering

inžiniering - inžinierska činnosť v stavebníctve

Pokiaľ nechcete strácať čas vybavovaním rôznych povolení k stavbe na úradoch radi Vám ponúkneme naše služby v oblasti inžinieringu.

Inžiniering predstavuje jednanie a zastupovanie klienta pred príslušnými úradmi vo vzťahu k príprave potrebných dokumentov a zabezpečeniu stanovísk k stavbe.

Naša kancelária zabezpečuje kompletnú inžiniersku činnosť v stavebníctve čo znamená, že v prípade záujmu, dostanete od nás kompletné služby ako aj všetky doklady potrebné k vydaniu územného rozhodnutia, stavebného povolenia alebo kolaudačného rozhodnutia.
Ukážka projektu rodinného domu
Radi pre Vás zabezpečíme nasledovné:
-   územné rozhodnutie
-   stavebné povolenie
-   kolaudačné rozhodnutie
-   všetky zmluvy potrebné k pripojeniu na inžinierske siete
-   ďalšie povolenia potrebné na uskutočnenie stavby (napr. rozkopávkové povolenie a iné)
-   povolenie k odstráneniu stavby
-   odňatie pôdy z poľnohospodárskeho pôdneho fondu

Aké výhody prináša využitie našich služieb?
Za priaznivé ceny ušetríte množstvo času. Okrem toho všetko vybavíte na jednom mieste -  v našej kancelárii.

V prípade potreby Vám vypracujeme aj projekt osadenia domu, projekty potrebných prípojok ako aj energetický certifikát potrebný ku kolaudácii stavby.

Pokiaľ ešte nemáte spracovaný projekt stavby, radi Vám ho vypracujeme na mieru alebo si môžete vybrať z nášho katalógu projektov rodinných domov.

Kde pôsobíme?
V súčasnosti ponúkame služby inžinieringu len v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Aké máme ceny inžinieringu?
Ceny za inžiniering do veľkej miery závisia od požadovaného rozsahu služieb (napr. potreby vybavenia inžinierskych sietí, povolenia vodnej stavby ku studni, povolenia k odstráneniu stavby, potreby odňatia pôdy z pôdneho fondu atď.). Z tohto dôvodu sú ceny vždy individuálne stanovené.

V prípade záujmu o presnú cenovú ponuku nás prosím kontaktujte telefonicky alebo e-mailom - kontakt na nás nájdete v odseku kontakt.

V súčasnosti inžiniering z kapacitných dôvodov zabezpečujeme len externe!

Pokiaľ máte záujem vybaviť si stavebné povolenie vo vlastnej réžii, ponúkame Vám praktické rady a informácie v našich článkoch
Kedy sa vyžaduje stavebné povolenie a Ako vybaviť stavebné povolenie.
EN  SK
Radi by ste sa dozvedeli viac informácií? Napíšte nám na Facebooku alebo nám pošlite email na adresu uvedenú nižšie, prípadne nám zavolajte na uvedené telefónne číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.sk, tel.:  +421 (0)948 801 020