Projekt bungalovu i96

Projekt rodinného domu i96

úvod     pôdorys    info
4-izbový bungalov na úzky pozemok
Energeticky úsporný bungalov so sedlovou strechou vhodný do tradičnej staršej zástavby rodinných domov na úzkych pozemkoch
Projekt domu - i96 - Pohľad z ulice
Projekt domu - i96 - Pohľad zo záhrady
Dispozícia
Vchod do domu je navrhnutý z bočnej strany a je chránený pred poveternostnými vplyvmi menšou strieškou. V zádverí domu sa nachádza odkladací priestor a toaleta, v ktorej sa nachádza kotol a práčka. Za zádverím sa nachádza chodba, ktorá rozdeľuje dom na dennú a nočnú časť. Samotná kuchyňa poskytuje slušných 5,5 bežných metrov kuchynskej linky, v rámci ktorej je myslené na odkladací priestor. Okrem toho je z kuchyne prístupná špajza, kde je množstvo odkladacieho priestoru vo forme regálov. Obývačka je spojená s jedálňou a kuchyňou, priestor spríjemňuje krb ako aj presvetlenie veľkou zasklenou stenou od terasy. Medzi obývačkou a kuchyňou sa nachádza jedálenská časť s priestorom na stôl, okolo ktorého je miesto aj v prípade menšej rodinnej oslavy. Celý priestor dennej časti má zvýšený strop s priznanými trámami. Na pravo od vstupu, smerom do ulice, sa nachádza nočná časť domu s troma spálňami a vlastnou kúpeľňou. Spálňa rodičov má priestor na vstavanú skriňu ako aj pracovný alebo toaletný stolík. Ďalšie dve spálne - detské izby sú prístupné z chodby oproti spálni rodičov. V oboch izbách je priestor na vstavanú skriňu. Pre vyššiu mieru súkromia je možné nočnú časť domu oddeliť od obývačky samostatnými dverami, čo zabráni prenosu hluku z obývačky do detských izieb.  V kúpeľni je navrhnutý sprchový kút aj vaňa a takisto je myslené na dve umývadlá spolu s WC a odkladacím priestorom vo forme vysokej skrinky. V dome je myslené aj na dostatok odkladacieho priestoru - v zádverí je umiestnená vstavaná skriňa o dĺžke 2,7m a v každej izbe je priestor na vstavanú skriňu.

Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pórobetónových tvárnic, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo.
Krov je tradičný tesársky s vysokým stropom v obývačke. Vykurovanie je podlahové v celom dome.

Architektonické riešenie
Povrchová úprava domu je riešená v kombinácii bielej a hnedej omietky.
Strešná krytina je navrhnutá betónová v šedej farbe, okná sú plastové / hliníkové v antracitovej farbe rámov.

Pôdorys

Pokiaľ by ste mali záujem o úpravu pôdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientačné ceny zmien v projekte nájdete v našom cenníku doplnkových služieb.
Zrkadlená verzia domu je zahrnutá v cene projektu.
Projekt domu i96 - Pôdorys
Projekt domu i96 - Pôdorys - Zrkadlený
Zobrazený je zrkadlený pôdorys
Zobrazený je nezrkadlený pôdorys

Základné údaje

Úžitková plocha
96,24 m2
Zastavaná plocha
124,44 m2
Maximálna výška strechy
5 880 mm
Sklon strechy
35°
Počet izieb
4
Vonkajšie rozmery
7,67 m x 16,6 m
Energetická trieda
A1 až A0
Cena materiálov s DPH
58 000 €
96 000 €
1 100 €
Nezáväzná predbežná objednávka

Stiahnite si viac informácií

Ku každému zakúpenému projektu rodinného domu ponúkame projekt osadenia domu na pozemok ako aj projekty všetkých potrebných prípojok za zvýhodnenú cenu.
Pre podrobnejšie informácie si prosím pozrite náš cenník doplnkových služieb
Stiahnite si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu i96 - Základné informácie
Stiahnite si pôdorys
Projekt rodinného domu i96 - Pôdorys

2D pohľady

Bungalov i96 - Pohľad z pravej strany
Bungalov i96 - Pohľad z ulice
Bungalov i96 - Pohľad z ľavej strany
Bungalov i96 - Pohľad zo záhrady
EN  SK
Radi by ste sa dozvedeli viac informácií? Napíšte nám na Facebooku alebo nám pošlite email na adresu uvedenú nižšie, prípadne nám zavolajte na uvedené telefónne číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.sk, tel.:  +421 (0)948 801 020