Projekt bungalovu i106
Projekt bungalovu i106

Projekt rodinného domu i106

úvod     pôdorys    info
Moderný 4-izbový bungalov na veľmi úzke pozemky
Energeticky úsporný bungalov vhodný aj na veľmi úzke pozemky, už od 12,5 m (pri odstupe 2 a 3,5 m)
Dispozícia
Vchod do domu je chránený pred poveternostnými vplyvmi menšou strieškou. V zádverí domu sa nachádza odkladací priestor a toaleta, v ktorej sa nachádza kotol a práčka. Za zádverím sa nachádza priestranná denná časť domu. Samotná kuchyňa poskytuje vyše 6 bežných metrov kuchynskej linky, v rámci ktorej je myslené na odkladací priestor. Okrem toho je z kuchyne prístupná špajza, kde je množstvo odkladacieho priestoru vo forme regálov. Obývačka je spojená s jedálňou a kuchyňou, priestor spríjemňuje krb ako aj presvetlenie veľkou zasklenou stenou od terasy. Medzi obývačkou a kuchyňou sa nachádza jedálenská časť s priestorom na stôl, okolo ktorého je dostatok miesta aj v prípade veľkej rodinnej oslavy. Celý priestor dennej časti má zvyšený strop s priznanými trámami. Z obývačky a jedálenskej časti sa prechádza do nočnej časti domu, ktorá je oddelená nosnou stenou pre vyššiu mieru súkromia. V nočnej časti sa nachádza spálňa rodičov ako aj dve detské izby so spoločnou kúpeľňou. Všetky izby sú orientované do záhrady, s ktorou ich spája prekrytá terasa. V kúpeľni je navrhnutý sprchový kút aj vaňa a takisto je myslené na dve umývadlá spolu s WC a odkladacím priestorom vo forme vysokej skrinky. V dome je myslené aj na dostatok odkladacieho priestoru - v zádverí je umiestnená vstavaná skriňa o dĺžke 1,75m a v každej izbe je priestor na vstavanú skriňu. Tento dom však ponúka najväčšie množstvo odkladacieho priestoru v komunikačnej časti domu - pozdĺž chodby - celkovo 7m. Krytá terasa nie je súčasťou projektu.

Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pórobetónových tvárnic, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo.
Krov je tradičný tesársky - v časti nad obývačkou a kuchyňou je strop vysoký otvorený s priznanými klieštinami. Vykurovanie je podlahové v celom dome.

Architektonické riešenie
Povrchová úprava domu je riešená v bielej omietke v kombinácii s kamenným obkladom pieskovej farby.
Strešná krytina je navrhnutá plechová, okná sú plastové / hliníkové v antracitovej farbe rámov.

Pôdorys

Pokiaľ by ste mali záujem o úpravu pôdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientačné ceny zmien v projekte nájdete v našom cenníku doplnkových služieb.
Zrkadlená verzia domu je zahrnutá v cene projektu.
Projekt domu i106 - Pôdorys
Projekt domu i106 - Pôdorys - Zrkadlený
Zobrazený je zrkadlený pôdorys
Zobrazený je nezrkadlený pôdorys

Základné údaje

Úžitková plocha
105,84 m2
Zastavaná plocha
134,64 m2
Maximálna výška strechy
4 900 mm
Sklon strechy
25°
Počet izieb
4
Vonkajšie rozmery
7,05 m x 19,05 m
Energetická trieda
A0
157 500 €
1 300 €
Nezáväzná predbežná objednávka

Stiahnite si viac informácií

Ku každému zakúpenému projektu rodinného domu ponúkame projekt osadenia domu na pozemok ako aj projekty všetkých potrebných prípojok za zvýhodnenú cenu.
Pre podrobnejšie informácie si prosím pozrite náš cenník doplnkových služieb
Stiahnite si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu i106 - Základné informácie
Stiahnite si pôdorys
Projekt rodinného domu i106 - Pôdorys

2D pohľady

EN  SK
Radi by ste sa dozvedeli viac informácií? Napíšte nám na Facebooku alebo nám pošlite email na adresu uvedenú nižšie, prípadne nám zavolajte na uvedené telefónne číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.sk, tel.:  +421 (0)948 801 020