Projekt bungalovu O120

Projekt rodinného domu O120

úvod     pôdorys    info
Praktický 4-izbový bungalov o ploche 120m2
Projekt domu O120 ponúka ideálne veľkosti izieb, dostatok úložných priestorov ako aj prekrytú terasu, čím dokonale spĺňa nároky na bývanie dnešnej doby.
Projekt domu - O120 - Pohľad z ulice
Projekt domu - O120 - Pohľad zo záhrady
Projekt domu - O120 - Interiér
Projekt domu - O120 - Interiér
Projekt domu O120 - Jedáleň
Projekt domu O120 - Obývačka
Projekt domu O120 - Detská izba - rohová
Projekt domu O120 - Izba - Stredná
Projekt domu O120 - Kuchyňa
Projekt domu O120 - Spálňa
Projekt domu O120 - Obývačka - Pohľad smerom do kuchyne
Projekt domu O120 - Kúpeľňa
Viac obrázkov z interiéru aj exteriéru tohto domu nájdete na podstránke 3D prehliadka domu O120.
Dispozícia
Projekt domu O120 ponúka ideálne veľkosti izieb, dostatok úložných priestorov ako aj prekrytú terasu, čím dokonale spĺňa nároky na bývanie dnešnej doby. Vysoká miera súkromia jeho obyvateľov je zabezpečená rozdelením dispozície na dennú a nočnú časť, ktorú je možné oddeliť aj dverami. Srdce domu tvorí priestranná obývacia izba s krbom. Je orientovaná do záhrady a zároveň je z nej pohodlne prístupná terasa domu. Na prekrytú terasu sa bez problémov zmestí aj jedálenský stôl, takže rodinná oslava alebo grilovačka v záhrade nie je problém. Kuchyňa je navrhnutá tak, aby ste z nej mali čo najlepší prehľad o dianí v dome, to znamená, že je zabezpečený výhľad do záhrady ale aj na ulicu a vstup do domu. Ku kuchyni prislúcha praktický priestor špajzy, ktorý je priamo vetrateľný oknom. Samotnú kuchyňu možno, v prípade záujmu, ľahko oddeliť priečkou od obývacej izby. Odkladací priestor v dome je riešený zväčša praktickými vstavanými skriňami v jednotlivých miestnostiach. Sezónne veci môžete uložiť v podkroví domu na ploche o veľkosti 38m2, ktorá je prístupná sťahovacími schodami z predsiene. Okná z izieb orientovaných do záhrady Vám v prípade záujmu zmeníme zdarma na klasické s parapetom. Tento obľúbený dom ponúkame aj vo verzii s garážou pod označením bungalov O120G a vo verzii s plochou strechou pod označením bungalov O120P.

Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pórobetónových tvárnic, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo. Krov je väzníkový a nachádza sa v ňom odkladací priestor na sezónne veci. Vykurovanie je podlahové.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky s lepeným kamenným obkladom béžovej farby. Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové v antracitovej farbe rámov.

Interiér

V centre obývačky je zasadená krbová stena s navrhnutým odkladacím priestorom vo forme políc a zabudovaných skriniek. Za pohovkou je umiestnený veľký rozkladací stôl pre 8 osôb a v kuchyni sme navrhli priestor aj pre menší barový pult so sedením pre dve osoby. Farebne je obývačka riešená v odtieňoch dreva v kombinácii s béžovými odtieňmi pohovky a žltou farbou, ktorá oživuje priestor.

Pôdorys

Pokiaľ by ste mali záujem o úpravu pôdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientačné ceny zmien v projekte nájdete v našom cenníku doplnkových služieb. Zrkadlená verzia domu je zahrnutá v cene projektu.
Projekt domu O120 - Pôdorys
Projekt domu O120 - Pôdorys - zrkadlený
Zobrazený je zrkadlený pôdorys
Zobrazený je nezrkadlený pôdorys

Základné údaje

Úžitková plocha
120,12 m2
Zastavaná plocha
149,42 m2
Maximálna výška hrebeňa
5 275 mm
Sklon strechy
16° alebo 22°
Počet izieb
4
Vonkajšie rozmery
13,5 m x 12,0 m
Cena materiálov s DPH
65 000 €
Cena stavby na kľúč s DPH
115 000 €
Cena projektu
1 100 €
Nezáväzná predbežná objednávka

3D prehliadka

Zažite priestor tohto domu cez video prehliadku alebo si ju celú stiahnite a prejdite sa ním sami formou počítačovej hry - viac info nájdete na stránke 3D prehliadka domu O120.

Stiahnite si viac informácií

Ku každému zakúpenému projektu rodinného domu ponúkame projekt osadenia domu na pozemok ako aj projekty všetkých potrebných prípojok za zvýhodnenú cenu.
Pre podrobnejšie informácie si prosím pozrite náš cenník doplnkových služieb
Stiahnite si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu O120 - Základné informácie
Stiahnite si pôdorys
Projekt rodinného domu O120 - Pôdorys

360° prehliadka

Zažite priestor tohto domu cez 360° prehliadku, v rámci ktorej sa viete voľne otáčať a prezerať si priestor okolo Vás. Pre viac informácií navštívte náš Youtube kanál.

V tomto videu nájdete nasledovné miestnosti v uvedenom čase:
Exteriér 0:00, Obývačka 0:15, Kuchyňa 0:45, Terasa 1:15, Izba stredná 1:35, Izba rohová 1:55, Spálňa rodičov 2:15, Predsieň 2:35, Technická miestnosť 2:50

Realizácie domu

Ďalšie informácie ohľadom výstavby ako aj fotografie zrealizovaných domov nájdete na stránke Realizácie domu O120
Bungalov O120 - Výstavba
Bungalov O120 - Výstavba
Bungalov O120 - Výstavba
Bungalov O120 - Výstavba

2D pohľady

Bungalov O120 - Pohľad z pravej strany
Bungalov O120 - Pohľad z ulice
Bungalov O120 - Pohľad z ľavej strany
Bungalov O120 - Pohľad zo záhrady
EN  SK
Radi by ste sa dozvedeli viac informácií? Napíšte nám na Facebooku alebo nám pošlite email na adresu uvedenú nižšie, prípadne nám zavolajte na uvedené telefónne číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.sk, tel.:  +421 (0)948 801 020