Projekt bungalovu L110
Projekt bungalovu L110

Projekt rodinného domu L110

úvod     pôdorys    info
Moderný 4-izbový bungalov v tvare písmena L
Bungalov L110 ponúka približne 110m2 podlahovej plochy a štyri prakticky riešené obytné miestnosti.
Tým, že dom nemá okná z obytných miestností na bočných fasádach je vhodný na pozemky už od šírky 16,50 m.
Viac obrázkov z interiéru aj exteriéru tohto domu nájdete na podstránke 3D prehliadka domu L110.
Dispozícia
Zo strany ulice je vytvorené príjemné závetrie s odkladacou plochou, ktoré je čiastočne chránené pred zlým počasím. Za vstupom sa nachádza priestranné zádverie s dostatočným odkladacím priestorom vo forme vstavanej skrine, alternatívne si tam môžete umiestniť zrkadlo so stoličkou a vešiakom. Z predsiene je prístupný cez sťahovacie schody aj odkladací priestor v podkroví o celkovej ploche 40m2. Samotná dispozícia domu je rozdelená na dennú a nočnú časť, čím sa zvyšuje miera súkromia jeho obyvateľov. V dennej časti je centrom obývacia izba s krbom, ktorá je spojená s väčšou kuchyňou s barovým pultom, jedálenskou časťou ako aj prekrytou terasou. Kuchyňa má priamy prístup na terasu a v prípade záujmu je možné čiastočne ju oddeliť priečkou od obývačky. Jedálenská časť je umiestnená tak, aby z nej bol výhľad aj prístup do záhrady. Čiastočne prekrytá terasa je chránená pred nepriaznivým počasím aj tvarom domu do L. V nočnej časti domu sa nachádzajú tri spálne s kúpeľňou a samostatným WC.

Technické riešenie
Steny sú navrhnuté z pórobetónových tvárnic, ktoré je v prípade záujmu možné počas výstavby bez problémov zameniť za tehlové murivo.
Krov je väzníkový a nachádza sa v ňom odkladací priestor na sezónne veci. Vykurovanie je podlahové.

Architektonické riešenie
Dom je riešený kombináciou bielej omietky s lepeným kamenným obkladom šedej farby.
Strešná krytina je navrhnutá betónová - šedej farby, okná sú plastové v antracitovej farbe rámov.

Interiér

V kuchyni, ktorá je nadštandardne veľká sme vytvorili barové sedenie a zároveň umiestnili jedálenský stôl. Množstvo odkladacieho priestoru je k dispozícii nielen v zabudovaných kuchynských skrinkách ale aj v špajzi, ktorá je hneď po ruke. Krb je umiestnený tak, aby bol viditeľný z obývacej izby ako aj z kuchyne a jedálne. Kúpeľňa je riešená elegantným kamenným obkladom v kombinácii s omietkou. V izbách je vždy na jednej stene použitá tapeta so vzorom, vďaka ktorej sa miestnosť opticky predĺži a oživí.

Pôdorys

Pokiaľ by ste mali záujem o úpravu pôdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientačné ceny zmien v projekte nájdete v našom cenníku doplnkových služieb.
Zrkadlená verzia domu je zahrnutá v cene projektu.
Projekt domu L110- Pôdorys
Projekt domu L110 - Pôdorys - Zrkadlený
Zobrazený je zrkadlený pôdorys
Zobrazený je nezrkadlený pôdorys

Základné údaje

Úžitková plocha
114,48 m2
Zastavaná plocha (s krytou terasou)
151,00 m2 (159,65 m2)
Maximálna výška strechy
5 065 mm
Sklon strechy
16°
Počet izieb
4
Vonkajšie rozmery
12,8 m x 13,7 m
Energetická trieda
A0
171 000 €
1 300 €
Nezáväzná predbežná objednávka

3D prehliadka

Zažite priestor tohto domu cez video prehliadku alebo si ju celú stiahnite a prejdite sa ním sami formou počítačovej hry - viac info nájdete na stránke 3D prehliadka domu L110.

Stiahnite si viac informácií

Ku každému zakúpenému projektu rodinného domu ponúkame projekt osadenia domu na pozemok ako aj projekty všetkých potrebných prípojok za zvýhodnenú cenu.
Pre podrobnejšie informácie si prosím pozrite náš cenník doplnkových služieb
Stiahnite si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu L110 - Základné informácie
Stiahnite si pôdorys
Projekt rodinného domu L110 - Pôdorys

360° prehliadky

Zažite priestor tohto domu cez 360° prehliadku. Jedná sa prehliadku zo zvoleného miesta, v rámci ktorej sa viete voľne otáčať a prezerať si priestor okolo Vás.
Prehliadky ďalších miestností tohto rodinnému domu nájdete na našej Youtube stránke - Projekt domu L110 - Prehliadka 360°

Realizácie domu

2D pohľady

EN  SK
Radi by ste sa dozvedeli viac informácií? Napíšte nám na Facebooku alebo nám pošlite email na adresu uvedenú nižšie, prípadne nám zavolajte na uvedené telefónne číslo.
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.sk, tel.:  +421 (0)948 801 020