Projekt rodinného domu DJS O120G

Projekt domu O120G - Pohľad zo záhrady
Bungalov O120G je väčší brat obľúbeného domu O120, ktorý ponúka navyše priestrannú garáž so záhradným skladom. Za vstupom sme navrhli priestor na väčšiu vstavanú skriňu a samostatné WC. Obývačku sme navrhli tak, aby bola srdcom domu - v strede dispozície s prakticky umiestneným krbom, jedálenským stolom a prístupom na krytú terasu cez posuvné dvere. Kuchyňa je vymyslená tak, aby ste z nej mali dobrý prehľad o dianí nielen v obývačke, ale aj v záhrade a na ulici, zároveň je esteticky mierne schovaná za hmotou krbu s technickou miestnosťou. Týmto zamedzíte, aby Vám návštevy videli na pracovný neporiadok v kuchyni. Celý priestor dennej časti domu je navyše pohodlne krížom prevetrateľný. Pre lepšie presvetlenie priestoru pri jedálenskom stole je možné v prípade záujmu doplniť medzi kuchyňu a obývačku ďalšie okno.
Nočná časť domu je tvorená troma spálňami a kúpeľňou, ktoré sú dispozične oddelené od zvyšku domu pre väčšie súkromie. Detské izby majú navrhnutú rovnakú veľkosť, aby nevznikali nezhody medzi súrodencami :-) Zo spálne rodičov je prístupná malá miestnosť, ktorá môže slúžiť ako šatník alebo rodičovská kúpeľňa. V celom dome je navrhnuté množstvo odkladacieho priestoru buď vo forme vstavaných skríň, alebo odkladacieho priestoru v podkroví domu, ktorý je prístupný sťahovacími schodami z predsiene, ako aj veľkým záhradným skladom. Do interiéru tohto domu môžete nahliadnuť na stránke bungalovu O120, ktorý má rovnakú dispozíciu, s výnimkou garáže a záhradného skladu.
Projekt domu - O120G - Pohľad z ulice
Projekt domu - O120G - Pohľad zo záhrady
Pôdorys
Pokiaľ by ste mali záujem o úpravu pôdorysu, kontaktujte nás prosím. Orientačné ceny zmien v projekte nájdete v našom cenníku doplnkových služieb. Zrkadlená verzia domu je zahrnutá v cene projektu.
Projekt domu O120G - Pôdorys
Projekt domu O120G - Pôdorys - zrkadlený
Zobrazený je zrkadlený pôdorys
Zobrazený je nezrkadlený pôdorys
Základné parametre
Úžitková plocha
160,94 m2
Zastavaná plocha
209,16 m2
Maximálna výška hrebeňa
5 275 mm
Sklon strechy
16°
Počet izieb
4
Vonkajšie rozmery
17,4m x 12,0 m
Cena materiálov s DPH
85 000 €
Cena stavby na kľúč s DPH
140 000 €
Cena projektu
1 200 €
Stiahnite si viac informácií
Stiahnite si podrobné technické údaje
Projekt rodinného domu O120G - Základné informácie
Stiahnite si pôdorys
Projekt rodinného domu O120G - Pôdorys
Ku každému zakúpenému projektu rodinného domu ponúkame projekt osadenia domu na pozemok ako aj projekty všetkých potrebných prípojok za zvýhodnenú cenu.
Pre podrobnejšie informácie si prosím pozrite náš cenník doplnkových služieb
Pohľady
Bungalov O120G - Pohľad z pravej strany
Bungalov O120G - Pohľad z ulice
Bungalov O120G - Pohľad z ľavej strany
Bungalov O120G - Pohľad zo záhrady
EN  SK
zvoľ si jazyk
DJS Architecture s.r.o., email: office@djsarchitecture.sk, tel.:  +421 (0)948 507 072,   +421 (0)915 060 696